پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مالکیت معنوی
مالکیت معنوی
مالکیت معنوی
 

مالکيت معنوي

اين پورتال و همه محتواي آن تحت مالکيت معنوي اداره کل منابع طبيعي و آبخيزداري استان کرمانشاه و بر مبناي قوانين کشور جمهوري اسلامي ايران مي‌باشد. هرگونه توليد مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در سايت‌ها و يا چاپ تمام يا بخشي از هر نوع محتواي موجود در اين سايت فقط با ذکر نام منبع مجاز است. مگر در مواردي که موافقت‌نامه معتبر کتبي از سوي اين اداره کل صادر شده باشد.

هيچ نام تجاري، علائم تجاري، علائم خدماتي و آرم تجاري به منظور تبليغات در وب‌سايت وجود ندارد. موارد احتمالي نيز فقط براي نشان دادن محصولات و خدمات اين اداره کل يا دستگاه‌‌هاي بالادست يا زيرمجموعه و وابسته به سازمان جنگلها، مراتع و آبخيزداري کشور استفاده شده‌اند.

ممکن است پيوندهايي به سايت‌هايي غير از سايت‌هاي اين اداره کل وجود داشته باشد که در اين صورت، حقوق مالکيت معنوي ما محتواي آن سايت‌ها را در بر نمي‌گيرد و براي اطلاع از نحوه استفاده از محتواي آن‌ها به بخش شرايط و قوانين و يا بخش مالکيت معنوي خود آن سايت‌ها بايد رجوع شود.

ممکن است شرايط استفاده از وب‌سايت و محتواي آن در زمان‌‌هاي نامشخص تغيير يابد. بنابراين پيش از هر بار انتشار مطلب از وب‌سايت، مجدد به اين صفحه رجوع کرده و شرايط استفاده را بازخواني کنيد.

خواهشمند است ضمن رعايت نکات فوق، يادآور مي‌شويم با افراد خاطي طبق قوانين کشور جمهوري اسلامي ايران برخورد خواهد شد.

 
چاپ | ارسال به ديگران  |