عمومی
علی‌اکبر عباسی راد رئیس اداره منابع طبیعی و ابخیزداری شهرستان دامغان
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، علی اکبر عباسی راد رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دامغان گفت: بمنظور حفظ آب و خاک، کاهش اثرات سیلاب، تغذیه منابع آبی و همچنین رشد اقتصادی در منطقه کوه زر عملیات اجرایی احداث چهار بند خاکی با سرریز سنگ و ملات در حوزه آبخیز کوه زر آغاز گردید.
13 مرداد 1399 ساعت 7:37
معصومه منظمی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمنان
معصومه منظمی در گفت و گو با ایرنا به مناسبت نهم مرداد روز جنگلبان ابراز داشت: ۴۵۰ بهره‌بردار این شهرستان پروانه چرای دام دارند که ظرفیت تعداد دام در مراتع در مناطق مختلف بر اساس میزان علوفه در هر هکتار از مرتع تعیین می شود.
13 مرداد 1399 ساعت 7:28
رئیس سازمان جنگل‌ها به مناسبت روز جنگلبان پیامی صادر کرد
رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور به مناسبت روز جنگلبان پیام محبت‌آمیزی خطاب به محافظان منابع‌طبیعی کشورمان صادر کرد. متن این پیام بدین شرح است:
12 مرداد 1399 ساعت 9:5
جعفر مرادی حقیقی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان جعفر مرادی حقیقی به اهمیت ملاقات های مردمی اشاره کرد و افزود: با انجام دیدارهای چهره به چهره و رفع فوری برخی از مشکلات مراجعان و همچنین پاسخگویی صریح و شفاف به درخواست آنان، زمینه اقناع و جلب رضایت و تکریم ارباب رجوع فراهم می شود که این اقدام خود از مصادیق رعایت حقوق شهروندی به شمار می آید.
12 مرداد 1399 ساعت 7:43
علی اکبر عباسی راد رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دامغان
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، علی اکبر عباسی راد رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دامغان با بیان اینکه عملیات بیابان‌زدایی بخش امیرآباد دامغان با اعتباری معادل چهار میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی انجام شده است گفت: این عملیات به‌صورت پیمانی و توسط پیمانکار بخش خصوصی به اجرا درآمد.
11 مرداد 1399 ساعت 7:40
جعفر مرادی حقیقی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، جعفر مرادی حقیقی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان گفت: طرح «۹ در ۹۹» و طرح‌های محوری به عنوان اقدام عملی و نقشه راه مجموعه منابع طبیعی در سال جاری به شمار می‌آیند که با اجرای این طرح‌ها شاهد جهش تولید در فعالیت‌های منابع طبیعی در تمامی بخش‌ها خواهیم بود.
11 مرداد 1399 ساعت 7:36
علی تقی خاکی رییس دادگستری شهرستان دامغان
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، علی تقی خاکی رییس دادگستری شهرستان دامغان گفت: اراضی ملی رفع تصرف شده با کاربری‌های مختلف، از ابتدای سال ۹۹ رفع تخلف و از تصرف غیرقانونی خارج شد.
9 مرداد 1399 ساعت 7:36
مهدی حداد رییس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان
مهدی حداد رییس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان گفت: سطح آب در تمام سفره‌های زیرزمینی استان با وجود تاکید بر مدیریت مصرف و افزایش بهره‌وری آب افت کرده است و باید با طرح‌های آبخیزداری جبران شود.
9 مرداد 1399 ساعت 7:29
جعفر مرادی حقیقی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، جعفر مرادی حقیقی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان در راستای فرمایشات وتاکیدات فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) در ارتباط با ضرورت حفظ جنگلها، مراتع و به منظور پیشگیری از ایجاد تنش و بحران در استان سمنان از طریق ایجاد حریق در عرصه های ملی ، تفاهم نامه بکارگیری و استقرار نیروهای دیده بان در مناطق بحرانی حریق ،بین اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری و سپاه این استان به امضا رسید .
9 مرداد 1399 ساعت 7:26
ابلاغ
احتراماً ، نظر به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی ، به موجب این ابلاغ از تاریخ 99/05/08 ، به عنوان سرپرست اداره حفاظت و حمایت اداره کل تعیین می گردید .
8 مرداد 1399 ساعت 13:25
<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...   
آرشيو اخبار
از تا