شهرستان
عباس کشاورز سرپرست وزارت جهاد کشاورزی
به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مهندس عباس کشاورز روز سه شنبه در نشست سراسری معاونان و مدیران ارشد این وزارت و روسای سازمان جهاد کشاورزی استان ها افزود: همه باید نسبت به تهدید از بین رفتن منابع طبیعی و جنگل ها، فرسایش و از بین رفتن خاک و هدررفت آب در کشور دغدغه مند باشیم.
21 آذر 1398 ساعت 10:57
اسماعیل عرب معصومی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گرمسار
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گرمسار از آغاز اجرای طرح کمربند حفاظتی به طول سه کیلومتر در این شهرستان خبر داد و گفت: اجرای این طرح از اعتبارات صندوق توسعه ملی است و هدف این طرح کاهش تصرفات و تجاوز به عرصه‌های جنگلی و مرتعی است.
20 آذر 1398 ساعت 8:24
علیرضا آشناگراستاندار سمنان
علیرضا آشناگر روز پنجشنبه در آیین نهالکاری درحوضه گل‌رودبار مهدیشهر در اجرای «نهضت درختکاری» همزمان با سراسر کشور ابراز داشت: ۱۵۰ میلیون متر مکعب کسری مخزن نتیجه استفاده بی‌رحمانه از منابع آب‌ زیرزمینی استان سمنان است.
18 آذر 1398 ساعت 8:28
معصومه منظمی، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمنان
معصومه منظمی بابیان اینکه هم‌زمان با سراسر کشور، با شعار «نهال‌کاری همگانی، برای ایران سبز» در حاجی‌آباد اعلا سمنان نیز این طرح آغاز شد، ابراز داشت: نهضت جنگل‌کاری این شهرستان در وسعت ۲۰۰ هکتار هم‌زمان با کاشت درختانی مانند تاغ و آتریپلکس انجام می شود.
18 آذر 1398 ساعت 8:8
عبدالرضا میقانی فرماندارشهرستان مهدی‌شهر
عبدالرضا میقانی در آئین نهال‌کاری همگانی برای ایرانی سرسبز به میزبانی مهدی‌شهر بابیان اینکه عرصه منابع طبیعی شهرستان بالغ‌بر ۱۹۵ هزار هکتار است، ابراز داشت: از این میزان نزدیک به ۲۴ هزار هکتار از اراضی طبیعی منطقه را گونه‌های پهن برگ، هیرکانی و خزری تشکیل می‌دهند.
17 آذر 1398 ساعت 9:16
تحفه‌ای که پایتخت‌نشینان در دامن مردم استان سمنان گذاشتند!
استاندار سمنان علیرضا آشناگردر آیین طرح نهالکاری همگانی برای ایرانی سرسبزدر مهدیشهر اظهار کرد: متاسفانه در چند روز گذشته شاهدیم که همزمان با آلایندگی کلان شهر تهران، برخی شهرستان‌های استان سمنان نیز دچار عوارض ناشی از این معضل می‌شوند و این مهم گویای این است که ما از موضوع مهم منابع طبیعی، جنگل‌کاری و طبیعت در فضای پیرامونی‌مان تا حدودی غفلت کردیم.
17 آذر 1398 ساعت 9:12
محمد رضا کشاورزیان رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شاهرود
محمد رضا کشاورزیان رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شاهرود در این باره گفت : شعار امسال درختکاری " نهال کاری همگانی برای ایرانی سرسبز " است و در این آیین هم به صورت نمادین ۵۰۰ نهال کاشته شد.
17 آذر 1398 ساعت 9:2
مدیرکل منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان سمنان
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان بابیان اینکه 668هکتار در 21نقطه استان با ۱۲0هزار اصله نهال کاشته می‌شود، گفت: با توجه به تغییر اقلیم برنامه نهال‌کاری از آذرماه شروع و تا اسفند ادامه دارد.
16 آذر 1398 ساعت 13:53
حمیدرضا عبدوس رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدیشهر
نهضت جنگلکاری مشارکتی با هدف احیای و غنی سازی و ترمیم رویشگاهای جنگلی و مرتعی همزمان با سراسر کشور در ۱۴ آذرماه بصورت استانی در حوزه گلرودبار شهرستان مهدیشهر اجرا می شود.
14 آذر 1398 ساعت 12:21
علی‌اکبر عباسی راد رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دامغان
علی‌اکبر عباسی راد بابیان اینکه برای ۹۵ درصد از عرصه‌های ملی شهرستان دامغان سند مالکیت صادر شد، ابراز داشت: صدور این میزان سند مالکیت به نام دولت جمهوری اسلامی ایران با نمایندگی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور صورت گرفته است.
13 آذر 1398 ساعت 9:10
<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...   
آرشيو اخبار
از تا