شهرستان
اسماعیل عرب معصومی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گرمسار
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان عرب معصومی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گرمسارگفت: پروژه آبخیزداری با حجم ٢٨٧٠ مترمکعب سنگ و ملات در امسال در حوزه چنداب شهرستان گرمسار عملیاتی خواهد شد.
6 مهر 1399 ساعت 7:27
حمیدرضا عبدوس رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدیشهر
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، حمیدرضا عبدوس رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدیشهر از اجرای پروژه آبخیزداری در بالادست شهمیرزاد با حجم ۵۰۰۰ متر مکعب عملیات سنگ و ملات از اعتبارات صندوق توسعه ملی ۹۹ با اعتباری بالغ بر سی میلیارد ریال خبر داد
6 مهر 1399 ساعت 7:25
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی سازمان جنگل‌ها
شامگاه روز سه‌شنبه رییس و اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در سازمان جنگل ها حضور یافته و درباره موضوعات مختلف منابع طبیعی با رییس و مدیران دست اندرکار این سازمان به گفت و گو پرداختند.
5 مهر 1399 ساعت 15:17
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،
رهبر معظم انقلاب از معدود افرادی هستند که همواره و بدون انقطاع طی سالیان متمادی، بر پیگیری جدیِ طرح‌های آبخیزداری تأکید ورزیده¬‌اند.
5 مهر 1399 ساعت 15:7
بهزاد کلابیان رئیس اداره جنگل‌کاری و جنگل‌داری اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان
رئیس اداره جنگل‌کاری و جنگل‌داری اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان در گفتگو با خبرنگاران پیرامون مطالبه برخی از مخاطبان درباره بهبود وضعیت نامطلوب پارک جنگلی کومش سمنان اظهار داشت: بر اساس بند «ج» ماده 147 قانون برنامه پنجم توسعه، پارک کومش چند سال قبل به شهرداری واگذار شده است؛ در حال حاضر مسئولیت نگهداری از این پارک بر عهده سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری سمنان است؛ تا زمانی که این پارک در اختیار ما بود، آب آن از طریق چاه تأمین می‌شد.
5 مهر 1399 ساعت 7:51
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان
تولید گیاهان دارویی در مساحت کوچک با کمترین هزینه امید بخش رونق تولید برای خانوار شهری و روستایی استان سمنان است.
5 مهر 1399 ساعت 7:46
جعفر مرادی حقیقی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان
به گزارش خبرنگار ایانا در استان سمنان، جعفر مرادی حقیقی اظهار کرد: از آنجایی که عرصه‌های منابع طبیعی جزو ثروت‌های عمومی محسوب می‌شوند، از این رو حفظ و صیانت از این عرصه‌ها وظیفه‌ای ملی و همگانی به شمار می‌آید که مهم‌ترین اصل در امر حفاظت از عرصه‌های ملی پیشگیری است.
5 مهر 1399 ساعت 7:37
جعفر مرادی حقیقی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان
به گزارش خبرگزاری آریا از سمنان ،جعفر مرادی حقیقی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان در حاشیه بازدید از پروژه نهال‌کاری منطقه امیرآباد و ایستگاه تثبیت شن حسن‌آباد جنوب دامغان با اشاره به تهیه و تدوین طرح بیابان‌زدایی در سطح بیابان‌های این شهرستان گفت: 60 هزار هکتار طرح بیابان‌زدایی طی دو برنامه پنجم و ششم توسعه کشور در سطح بیابان‌های دامغان اجراشده است.
3 مهر 1399 ساعت 7:51
معصومه منظمی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمنان
معصومه منظمی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه طی سال جاری عملیات آبخیزداری و آبخوان‌داری در شهرک صنعتی سمنان اجرا می‌شود، ابراز داشت: برای این طرح ۲۱ میلیارد ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی تصویب‌شده است.
3 مهر 1399 ساعت 7:43
بخشدار مرکزی دامغان خبر داد:
ابوالحسن ایمانی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه مشکل احداث بند خاکی مهمان‌دوست دامغان که پیش‌تر نیز قول آن به مردم و کشاورزان داده‌شده بود، کمبود اعتبارات است، ابراز داشت: اعتبارات استانی جذب و پیگیری برای جذب اعتبار ملی در دستور کار قرار دارد.
3 مهر 1399 ساعت 7:40
<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...   
آرشيو اخبار
از تا