شهرستان
در راستای تاکیدات رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور مبنی بر آشنایی مدیران و روسای ادارات منابع طبیعی شهرستان‌ها با موضوعات مختلف منابع‌طبیعی بویژه مبانی حقوق در منابع طبیعی، عصر روز گذشته کارگاه آموزشی اصول و مبانی حقوق منابع طبیعی به صورت ویدئو کنفرانس در محل سازمان جنگل‌ها برگزار شد.
12 تير 1399 ساعت 13:25
فرهاد عبدالشاه معاونت ابخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان
به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد عبدالشاه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی اداره کل منابع طبیعی استان سمنان با اشاره به خشک‌سالی‌های اخیر در استان، اجرای طرح‌های آبخیزداری را به‌عنوان یک ضرورت دانست و اظهار داشت: سال گذشته ۴۰۰ میلیارد ریال به اجرای طرح‌های آبخیزداری استان اختصاص یافت.
12 تير 1399 ساعت 7:32
فرهاد عبدالشاه معاونت ابخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان فرهاد عبدالشاه معاونت ابخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان گفت فعالیت‌های آبخیزداری با اهداف مدیریت جامع حوزه‌های آبخیز در پی کاهش فرسایش خاک و رسوب‌دهی، تغذیه سفره‌های آب های زیرزمینی،کنترل هرز آب‌ها، کنترل سیلاب و بهره‌وری بهینه از نزولات آسمانی، ارتقاء آگاهی عمومی ، توسعه مشارکت مردم و ارتقاء وضعیت اقتصادی آبخیزنشینان در یک حوزه آبخیز می باشد
11 تير 1399 ساعت 14:45
حمیدرضا عبدوس رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدیشهر
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، حمیدرضا عبدوس رئیس اداره منابع طبیعی مهدیشهر گفت: با همکاری و مساعدت جهاد کشاورزی مهدیشهر این اداره اقدام به خرید سی هزار اصله نهال گل محمدی یارانه دار نمود و بین بهره برداران حوزه آبخیز آسوران -جاشلوبار به صورت رایگان توزیع نمود.
10 تير 1399 ساعت 7:56
علی اکبر عباسی راد رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دامغان
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان علی اکبر عباسی راد رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دامغان گفت: به منظور جلوگیری از فرسایش بادی ۱۰ میلیارد ریال طرح بیابان‌زدایی در دامغان اجرا شد
10 تير 1399 ساعت 7:51
مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور
مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: ۴۰ میلیون هکتار از اراضی ملی حدنگاری شده و یا در مرحله پایانی برای ثبت در سامانه است.
9 تير 1399 ساعت 7:48
بی آبی غوغا می‌کند؛
خبرگزاری مهر، گروه استان‌ها- داوود عبدی: طی سال‌های قبل و بعد از انقلاب اسلامی همواره یک وجه از برنامه‌های توسعه منطقه‌ای به‌طور خاص با مفهوم انتقال آب در گرمسار عجین شده و رسیدن به این مهم همواره به‌عنوان یک دغدغه بزرگ مطرح است. ظاهراً این برنامه‌ها دست آورد چندانی به همراه نداشته و در طول نیم‌قرن اخیر طرح‌ها و برنامه‌های مختلفی تهیه و در سطح شهرستان و حوضه آبریز حبله رود مطرح‌شده که تعدادی از آن‌ها اجراشده و برخی نیز در دست اقدام است.
8 تير 1399 ساعت 8:20
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان گفت: ۳۵ هزار هکتار از مناطق جنگلی استان در موقعیت بحرانی از لحاظ آتش‌سوزی قرار دارد.
8 تير 1399 ساعت 8:14
محمد رضا مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان جنگل‌ها و مراتع و آبخیزداری کشور
مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان جنگل‌ها و مراتع و آبخیزداری کشور با تأکید بر لزوم آموزش همگانی و مشارکت جوامع محلی در جلوگیری و مهار آتش‌سوزی بیان کرد: شهروندان و گردشگرانی که به عرصه‌های طبیعی فر می‌کنند باید پیش از ترک طبیعت از خاموش بودن آتش مطمئن شوند.
7 تير 1399 ساعت 8:26
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان سمنان زیباترین و بهترین شهر دنیا؛ شاید پیش خودتان بگویید این همه شهر در دنیا و حتی کشور خودمان که بسیار زیبا و منحصر بفرد می باشد، چرا سمنان؟
7 تير 1399 ساعت 8:19
<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...   
آرشيو اخبار
از تا