پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - بزرگداشت یاد سردار سلیمانی در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان
بازدید : 413 15 دی 1400 ساعت 8:1 شماره :92544
سید محمد حسن موسویان کارشناس ارشد سیاسی سپاه استان سمنان
بزرگداشت یاد سردار سلیمانی در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان
 

مدیران و کارکنان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و شهادت سردار سلیمانی، یاد سردار دل ها را گرامی داشتند.

سید محمد حسن موسویان کارشناس ارشد سیاسی سپاه استان سمنان در مراسم دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی به میزبانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان با بیان اینکه شهادت سردار سلیمانی نقطه عطفی در تاریخ دلدادگان انقلاب اسلامی است، تاکید کرد: شهید سلیمانی با اخلاص و صدق تمام توان خود را پای کار انقلاب آورده بود.

کارشناس ارشد سیاسی سپاه استان سمنان در مراسم بزرگداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در نمازخانه اداره کل گفت: اطاعت از رهبری از ویژگی های سردار سلیمانی بود و هر اقدامی که انجام می داد با اذن و فرمان رهبری بود.

 سید محمد حسن موسویان با بیان اینکه سردار سلیمانی با خدا معامله کرد، تاکید داشت: شهید سلیمانی در میدان جنگ همواره در خط مقدم نبرد بود و این نشان از سبک فرماندهی او بود که همواره پیشگامی می‌کرد و منتظر و پشت سر نمی‌ماند.

embed'>موسویان با اشاره به فرموده رهبر معظم انقلاب که شهید حاج قاسم سلیمانی از سردار سلیمانی برای دشمن خطرناک تر است، تاکید کرد: طبق روایات خداوند چنین قدرتی به شهید می دهد

وی بیان کرد: مهم تر از قدمهایی که با آرمانها همراه شد، دلها بود که به دنبال شهید سلیمانی آمدند و دلها را خداوند هدایت می کند

او در بخش دیگری از سخنان خود گفت و افزود: سردار سلیمانی مردی شجاع، مومن و اسوه دینی بود که به ملت ایران و مردم منطقه غرور و عزت داد و از وجود حاج قاسم رزمندگان ما درسوریه مورد احترام و تکریم قرار می گرفتند.

وی با اشاره به رویدادهای مختلف تاریخ انقلاب اسلامی، افزود: بیش از ۴٠ سال از انقلاب نیز تحقق وعده های الهی رخ داد که نه تنها دسیسه ها و خباثت های شیطان بزرگ دشمنان و همدستانشان ناکام ماند بلکه این چرخه بازگشته است و جبهه کفر یکپارچه از جبهه انقلاب اسلامی ایران می هراسند

احمد عالیشاه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج میرزا کوچک خان جنگلی اداره کل امروز درحاشیه این مراسم گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند، سردار سلیمانی را نباید به چشم یک فرد نگاه کنیم بلکه به چشم یک مکتب و یک مدرسه درس آموز باید نگاه کرد.

او افزود: سردار سلیمانی با اینکه یک فرمانده ارشد نظامی در سطحی خارج از مرزهای جغرافیایی بود اما انسانی، شجاع، آرمان گرا، واقع بین، مردمدار و عملگرا بود و از ویژگی های برجسته مکتب سردار سلیمانی این بود که او در پیشبرد اهداف اسلام حدو مرز نمی شناخت و در مبارزه با جبهه کفر از هر قوم و قبیله ای با اعتقادات دینی مختلف سردار سلیمانی را همراهی می کردند.

عالیشاه نیز در مراسم گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: سه ویژگی مردمداری، خودباوری و ولایت مداری سبب شده است تا سردار سلیمانی به سردار دل ها لقب بگیرد.

وی همچنین گفت: دشمنان اسلام امروزه در جهان از نام سردار سلیمانی وحشت دارند و اینکه نام و عکس سردار سلیمانی را از فضای مجازی حذف می کنند، نشان از ضعف و ترسی است که دشمن ازنام ایشان دارد.

بر اساس این گزارش، در ادامه این مراسم مداح اهل بیت حاج محمد ارزاقی بذکر مصیبت و روضه پرداخت واز همکاران اداره کل چند نماهنگ در وصف شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) وسردار شهید حاج قاسم سلیمانی اجرا کردند.
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :