پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - برگزاری مانور اطفا حریق در منطقه ییلاقی مرگدر طزره
بازدید : 343 23 شهريور 1400 ساعت 7:43 شماره :88756
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دامغان
برگزاری مانور اطفا حریق در منطقه ییلاقی مرگدر طزره
 

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دامغان از برگزاری مانور اطفا حریق در منطقه ییلاقی مرگدر طزره در شمال شرقی این شهرستان خبر داد .

علی اکبر عباسی راد در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری دامغان نما گفت : مانور اطفا حریق در منطقه ییلاقی مرگدر طزره عصر روز گذشته با حضور ۲۰ نفر از نیروهای یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دامغان برگزار و توان و ظرفیت نیروی انسانی و امکانات و تجهیزات مورد نیاز با برگزاری مانور فوق ارزیابی و مورد سنجش قرار گرفت .

وی تصریح کرد : یکی از موضوعات در برگزاری مانور اطفا حریق می توان به آمادگی هر چه بیشتر نیروهای یگان حفاظت در مواقع بحران و آتش سوزی در یکی سطح مراتع و مناطق ییلاقی و هماهنگی بیشتر با دستگاه های عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان اشاره داشت .

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دامغان گفت : امیدواریم با انجام اینگونه مانورها تعداد و مساحت حریق ها کاهش پیدا کند و بتوانیم با سرعت عمل بیشتر در اجرای عملیات میزان بروز خسارات را کاهش دهیم .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری دامغان نما ؛ در برگزاری مانور اطفا حریق در منطقه ییلاقی مرگدر طزره بخشدار مرکزی شهرستان دامغان نیز حضور و از نزدیک بر روند برگزاری این مانور به صورت میدانی نظارت داشت .

منطقه ییلاقی طزره یکی از مناطق مستعد آتش سوزی بوده که سال های گذشته چندین مورد آتش سوزی به اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دامغان گزارش که با حضور به موقع نیروهای یگان حفاظت و نیروهای مردمی و دستگاه های خدمات رسان نسبت به مهار و اطفا حریق اقدام شد .

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :