پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - تکریم ارباب رجوع و نظم اداری باید در اولویت کار همه ی همکاران مجموعه باشد
بازدید : 470 18 شهريور 1400 ساعت 8:46 شماره :88641
جعفر مرادی حقیقی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان
تکریم ارباب رجوع و نظم اداری باید در اولویت کار همه ی همکاران مجموعه باشد
 

جعفر مرادی حقیقی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان به منظور دیدار با همکاران شهرستان، نظارت بر عملکرد و بررسی میدانی مسائل فنی از شهرستان میامی و بخش کالپوش بازدید بعمل آورد.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان در ابتدای این دیدار در محل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میامی گفت:  با عنایت به اینکه نظارت بر عملکرد کارکنان یکی از مهمترین وظایف در هر سازمانی می‌باشد، هر کارمند موظف است که ضمن رعایت کامل تکریم قانونی ارباب رجوع، به اهداف تعیین شده در جهت موفقیت سازمان دست پیدا کند و با عنایت به وظایف سازمانی تعریف شده برای کارکنان سازمان جنگلها مراتع و ابخیزداری کشور به جهت حفظ حقوق بیت المال ، انفال و حفاظت از اراضی ملی تمام تلاش خود را به کار گیرد.

وی خاطر نشان کرد: آنچه در حفظ عرصه های منابع طبیعی می تواند موثر باشد تغییر در نوع نگرش است.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان با بیان اینکه شرایط کشور در حوزه منابع طبیعی نسبت به گذشته تغییر کرده است، اظهار داشت: با توجه به این تغییرات ، روش ها، و ساختار ها نیز باید تغییر نماید که سر لوحه همه ی این روش ها باید منجر به تحقق برنامه های ابلاغی از طرف سازمان از جمله طرح 3*14*1400 باشد.

ایشان در این بازدید از واحد های مختلف اداره شهرستان بازدید بعمل آورد و همچنین در یک نشست صمیمی با کارکنان اداره گفتگو نمود؛همکاران شهرستان نیز  در فضایی صمیمانه مسائل، دغدغه ها و نقطه نظرات خود را با مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در میان گذاشتند.

در طی این دیدار و بازدید که معاونت آبخیزداری، فرمانده یگان حفاظت، رئیس اداره حراست و مدیر روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان نیز در آن حضور داشت ، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با بیان اینکه در چند سال اخیر تمام سعی و همت خود را در جهت احداث ساختمان های مستقل و تجهیز ادارات شهرستانی به کار بسته ایم افزود: از این جمله اقدامات میتوان به احداث و تجهیز ساختمان ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستانهای میامی، مهدیشهرودامغان اشاره نمود.  

در ادامه در راستای بررسی میدانی مسائل فنی آبخیزداری ، حفاظت شهرستان، مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان به همراه معاون آبخیزداری و فرمانده یگان حفاظت اداره کل نسبت به حضور در محدوده روستاهای میامی و کالپوش ( ارمیان ، قدس، رضوان، حسین آباد و باغچه ) اقدام نمود و ضمن بررسی موارد مرتبط با حوزه منابع طبیعی، با اعضا شورای اسلامی این روستاها دیدار و با اهالی روستاهای مذکور گفتگو نمود و در راستای حل مشکلات مربوطه و تخصصی، مواردی را به همکاران متذکر شد.

در پایان این دیدارهای صمیمی، محمد علی رضایی رئیس  اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میامی، گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده این شهرستان را ارائه نموده و بیان کرد: در صیانت از منابع طبیعی از هیچ کوششی فرو گذار نیستیم.

در بخش پایانی این سفرمدیرکل جعفر مرادی حقیقی و هیئت همراه بهمراه امام جمعه کالپوش حجه الاسلام اسماعیل بهرامی به دیدار قرقبان منطقه کالپوش آقای ولی نادری که در سه ماه پیش توسط متخلفین مورد ضرب و شتم قرار گرفته واز ناحیه سر و پا مجروح شده بود رفتند و از ایشان عیادت نمودند.   

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :