پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - تاکید رییس سازمان جنگل ها بر جلوگیری از روزنه های فساد و تخلف در منابع طبیعی
بازدید : 523 16 شهريور 1400 ساعت 8:49 شماره :88548
به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مسعود منصور
تاکید رییس سازمان جنگل ها بر جلوگیری از روزنه های فساد و تخلف در منابع طبیعی
 

رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور که در جمع مدیران، بازرسین و مسئولان حراست منابع طبیعی کشور سخن می گفت، افزود: کشف فساد و تخلف از جمله اقداماتی است  که حراست انجام می دهد اما وظیفه اصلی حراست پیشگیری و نظارت بر روزنه هایی است که موجب ایجاد فساد و تخلف می شود. این روزنه ها باید مسدود شود تا تخلفی صورت نگیرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مسعود منصور امروز دوشنبه در نشست وبیناری با مدیران حراست منابع طبیعی کشور افزود: تسلط بر انجام کار و آشنایی با فرامین و قوانین حاکم بر آن بسیار مهم است و اگر کسی نه تنها در حراست بلکه در هرجای دیگر تخصص، دانش و تجربه آن کار را نداشته باشد و مسئولیت بپذیرد قطعاً آن مجموعه را با چالش جدی مواجه می سازد.

مسعود منصور تدوین فرآیند شفاف سازی در کار و تصمیم گیری بر اساس خرد جمعی را بسیار مهم دانست و افزود: اگر از تصمیمات فرد محوری به یک تصمیم جمع محوری دست پیدا کنیم  مطمئناً بستر های وقوع  فساد و تخلف حذف یا کاهش پیدا خواهد کرد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :